Jak pracuję

Sprawdź opinie o mnie na portalu Znany Lekarz →

P. Kamila to serdeczna, ciepła i pełna empatii osoba, bardzo zaangażowana w swoją pracę. Moja córka chętnie chodziła na terapię. Pani Kamila pomogła jej otworzyć się na innych ludzi. Rozmawia się z nią jak z przyjaciółką. Jako mama zawsze mogłam liczyć na pomoc i ogromne wsparcie. Szczerze polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy. Pani Kamila to Człowiek o wielkim sercu.

Renata

O p. Kamili mogę się wypowiedzieć w samych superlatywach: kompetentna, przemiła, ciepła, fachowa. Bardzo polecam!

Ela

Nieoceniona specjalistka, bez niej nie byłabym gdzie teraz jestem.

Klaudia

Szczerze polecam Panią Kamilę, wiele mi uświadomiła i motywuje do stosowania dobrych nawyków. Jest bardzo empatyczną osobą i bardzo widzi emocje. Każdy kto boryka się z problemami z odżywianiem powinien skorzystać z wizyty i na pewno się nie zawiedzie.

Karolina

Kamila jest bardzo miłą osobą z dużą dozą empatii w stosunku do pacjenta. Jednocześnie jest elastyczna i zrozumiała wobec pacjentów, np. w przypadku nieplanowanej sytuacji lub innych problemów osobistych, które wpływają na terminy spotkań. Jest osobą profesjonalną i rzetelną, która pomaga nam otwierać kolejne ścieżki w naszym myśleniu.

Anna

Pani Kamila jest wspaniałym psychoterapeutą. Ma świetny kontakt z nastoletnimi pacjentkami oraz ich rodzicami. Jest bardzo zaangażowana, a równocześnie jest bardzo delikatna w relacjach. Stara się zrozumieć swoich nastoletnich pacjentów, oraz wspierać ich rodziców.

Ola

Pani Kamila jest psychoterapeutą o wielkim sercu. Pełna empatii, przemiła osoba. Osoby z depresją i zaburzeniami odżywiania znajdą tutaj pomoc. Pani Kamila rozumie mnie jak nikt. Nie ocenia, nie narzuca, skłania do myślenia i wspiera. Jest w kontakcie w każdej pilnej potrzebie. Szczerze polecam:)

Natalia

Pani Kamila jest niesamowita osobą, pełna ciepła, empatii i zaangażowania. Chodzę na spotkania do Pani Kamili już od kilku miesięcy i widzę ogromny postęp jaki udało mi się osiągnąć. Od pierwszych spotkań Pani Kamila wykazywała profesjonalne podejście, zrozumienie, cierpliwość i uważnie słuchała moich wypowiedzi. Pomogła mi zrozumieć pewne schematy, dała wskazówki jak radzić sobie z różnymi problemami, wytłumaczyła jak pewne sytuacje wpływają na nasze działania i jak zapobiegać napadom. Przede wszystkim Pani Kamila daje ogromne wsparcie i poczucie bezpieczeństwa. Służy zawsze pomocą i jest wtedy gdy jej potrzebujemy. To naprawdę osoba godna zaufania. Z całego serca polecam Panią Kamile wszystkim osobom borykającym się z zaburzeniami odżywiania. 

Paulina

Kamila spadła mi jak anioł z nieba. Od razu człowiek staje się otwarty i wylewa z siebie wszystko, co mu leżało na sercu. Każde spotkanie z Kamilą daje nadzieję i ukojenie, jest jak plaster miodu na serce. Bardzo życzliwa i wspierająca. Mogę na nią liczyć, w każdej chwili.

Ania

Kamila to bardzo profesjonalny pschycholog, z dużą wiedzą, doświadczeniem i z cudownym, rzadko spotykanym podejściem do pacjenta. Stwarza tak ciepłą atmosferę, ze po chwili z zaufaniem otworzyłam się przed nią. Jestem zaledwie po paru spotkaniach, a czuję się silniejsza i zaczynam rozumieć swoje emocje i mechanizmy, które powodują kompulsywne zajadanie.
Z całego serca polecam wszystkim.

Maria

Pani Kamila to bardzo ciepła, cierpliwa i empatyczna osoba. Fantastyczny terapeuta osób z zaburzeniami odżywiania. Zaangazowana w proces leczenia w 100%. Nie ogranicza sie tylko do spotkań z pacjentem, ale również interesuje sie nim w ‘między czasie’.
Polecam z całego !!!

Justyna

Moi drodzy, jestem na tą chwilę po 8 spotkaniach online a efekty są następujące: duża akceptacja siebie, niwelacja kompulsów, większa miłość do siebie samej, pomysły na dobre i zdrowe dążenie do celów sylwetkowych, przewartościowanie przekonań dotyczących jedzenia, zmiana nastawienia. Nie wiem czy wiecie, ale terapia online jest skuteczna rzadko, to jest zabawa tylko dla niektórych terapeutów bo bardzo trudno budować relacje online. Kamilka to potrafi, w ogóle nie krępowałam się przy niej. Cudowna osoba, ma bardzo dużo empatii, a skuteczność oceniam na 100%. Po cyklu 10 spotkań myśle ze jeszcze kiedyś się spotkamy. Dziękuje Ci Kamilo, wielkie szczęście mają Ci którzy na Ciebie trafią.

Monika

Szczerze polecam. Kamila jest niezwykle empatyczna, a praca z nią bardzo mi pomaga. Od początku czułam, że dobrze trafiłam.

Karolina

Kamila była bardzo zaangażowana, empatyczna, uważnie słuchała, stworzyła ciepłą, przyjazną atmosferę. Wyszłam z tej wizyty z poczuciem, że w końcu sobie poradzę z kompulsywnym objadaniem. Polecam :)

Marlena

Pani Kamila jest cudowną osobą z ciepłym sercem otwartym na pomoc innym.
Po spotkaniu czułam się taka spokojna jak nigdy.
Czułam się bezpiecznie.

Natalia

Serdecznie polecam. Kamila swoim podejściem, zaangażowaniem, otwartym sercem zamieniła mój strach w zaangażowanie. Wszystko zaczęło się układać. Poczucie bycia wysłuchanym i zrozumianym bezcenne.

Justyna

Najmilsza osoba jaką poznałam. Od początku nie miałam problemów z otworzeniem się i zaufaniem Kamili.

Alicja

Pani Kamila jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą. To pierwszy terapeuta przed którym odważyłam się otworzyć. Jestem bardzo zadowolona.

Kornelia

Mogę z ręką na sercu polecić Kamilę każdej osobie, która czuje, że potrzebuje pomocy. Jest niezwykle empatyczna i pomocna. Mam za sobą już kilka miesięcy sesji i widzę jak dużo mi one dają i pomagają w codziennym życiu. Kamila nie tylko potrafi pomóc z problemami, ale też uczy metod radzenia sobie z nimi w różnych życiowych sytuacjach. Jest osobą, przy której można poczuć się bezpiecznie, zrozumianym i wysłuchanym. Uważam, że Kamila jest niezwykle skutecznym psychologiem, jestem bardzo zadowolona, że to właśnie na nią trafiłam.

Karolina

Osoba z sercem na dłoni!
Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczna pomoc.
Zyskuje błyskawicznie zaufanie! Polecam!

Patrycja

Kamila podchodzi indywidualnie do każdego jest bardzo sympatyczna potrafi wysłuchać i jest genialna w tym co robi Polecam!!!

Agata

Wspaniała osoba i terapeutka. Bardzo otwarta i zaangażowana. Zgłosiłam się z zaburzeniami odżywiania i pierwszy raz nie wstydziłam się otworzyć i o tym porozmawiać. Wiem, że jeszcze długa droga przede mną, ale czuję, że dzięki Kamili w końcu mi się uda! Serdecznie polecam i dziękuję.

Ola

Bardzo polecam spotkania z Panią Kamilą. Jest fantastycznym terapeutą i człowiekiem. Posiada ogromną wiedzę, wspiera na każdym kroku dziecko oraz rodziców.

Łucja

Z czystym sercem polecam Kamilę. Jest osobą zaangażowaną i obecną. Bardzo mi pomogła i będę jeszcze z jej pomocy korzystała jeśli zajdzie taka potrzeba.

Anna

Kamila to niesamowicie ciepła, otwarta i empatyczna terapeutka. Zgłosiłam się z objawami zaburzeń odżywiania, a nasze rozmowy skupione były na sednie sprawy, czyli poczuciu własnej wartości, niezaspokojonych potrzebach i trudnych emocjach. Nie miałam problemu z otworzeniem się przed Kamilą. Bardzo dziękuję za świetną i pomocną rozmowę.

Iza

Wiedza i fachowość, empatia i wrażliwość.
Polecam młodym i starszym. Przeżyłam w życiu wiele terapii i ta prowadzona przez Kamilę jest wyjątkowa i skuteczna.

Małgorzata

Kamila podchodzi indywidualnie do każdego jest bardzo sympatyczna potrafi wysłuchać i jest genialna w tym co robi Polecam!!!

Paulina

Pani Kamila była bardzo empatyczna i czułam, że rozumie moje problem. Przed wizytą jedyne “porady” dotyczące moich problemów z jedzeniem opierały się na tym, że muszę być silna i wytrwać w dietach. Tutaj spotkałam się z podejściem, że najważniejsze jest rozprawienie się z problemami psychicznymi powodującymi to zaburzone jedzenie. Dodatkowo p. Kamila bardzo angażuje się w pomoc pacjentom.

Kasia

Pani Kamila jest moim pierwszym terapeutą i uważam, że lepiej trafić nie mogłam. Przy każdej rozmowie czuje z jej strony wsparcie i widzę przede wszystkim zaangażowanie. Atmosfera spotkań jest przyjazna i pozytywna. Z całego serca polecam Panią Kamilę!

Zuza

Bardzo polecam, dawno nie spotkałam się z psychologiem który w trakcie jednego spotkania a także po nim potrafi okazać tyle wsparcia, akceptacji i zainteresowania pacjentem. Pełen profesjonalizm i skuteczna pomoc :)

Patrycja

Super podejście, empatia, zaangażowanie. Potrafi zadawać konkretne pytania, w odpowiednich momentach dzielić się swoimi sugestiami oraz myślami. Pani Kamila jest osobą godną zaufania, bardzo kompetentną, otwartą i ciepłą. Bardzo polecam!

Gabi

Osoba niezwykle doświadczona, dzięki czemu emanuje profesjonalizmem w każdym aspekcie kontaktu z pacjentem. Dotyka zarówno kluczowych kwestii, ale nie zapomina o tych pobocznych. To przeklada się na wysoką skuteczność leczenia.

Marlena

Bardzo ciepła osoba. Widać zaangażowanie, chęć pomocy, oraz ogromne doświadczenie. Po rozmowie człowiek czuje jakby zdjęto z niego ciężar. Dopiero jestem na początku drogi ,ale czuję że tym razem się uda

Ania

Kamila jest osobą, która ma bardzo szeroką wiedzę na temat zagadnienia, którym się zajmuje. Patrzy na problem pacjenta próbując dociec jego przyczyn, a docelowo je rozwiązać. Wykazuje się dużą empatią i zrozumieniem dla pacjenta. Ja przyszłam poradzić się w sprawie mojego dziecka i napewno jak będzie on wychodzić z choroby to będę do Kamili wracać, aby lepiej zrozumieć uczucia i emocje, które są przez niego odczuwane. Serdecznie polecam, tym bardziej, że wiem jak trudno jest znaleźć specjalistę w zakresie zaburzeń odżywiania.

Monika

Pani Kamila jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą, a przy tym konkretną i merytoryczną. Bardzo to cenię. Przerobiłam wielu psychologów, ale dopiero przy Pani Kamili poczułam, że to jest to. Z całego serca polecam.

Iza

Niezwykle empatyczna i serdeczna osoba. Profesjonalna, zaangażowana również w czasie pomiędzy sesjami. Współpracuje z moją córką, która od pierwszej rozmowy bardzo komfortowo czuje się podczas spotkań. Jesteśmy w trakcie terapii ale jestem pełna optymizmu co do jej efektów. Bardzo dziękuję i polecam serdecznie!

Aga

Duże zaangażowanie, punktualność, wysoki poziom empatii. Każda wizyta przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze. Pani Kamila rownież pomagała w odnajdywaniu innych lekarzy, którzy by pomogli w leczeniu mimo braku takiej prośby. Serdecznie polecam!

Katarzyna

Po każdym spotkaniu z Kamilą czuję się silniejsza i przepełniona optymizmem. Wreszcie znalazłam osobę, która przywróciła mi wiarę w to, że pokonanie zaburzeń odżywiania jest możliwe, a co najważniejsze – że i JA mogę tego dokonać. Polecam z całego swojego serca!

Agata

Pani Kamila ma bardzo indywidualne podejście, a ja czuję się zaopiekowana i zrozumiana. Bardzo dobry kontakt, polecam wszystkim.

Emilia

Bardzo miły kontakt, profesjonalne podejście. Pani Kamila na prawdę pochyla się nad człowiekiem i jego problemem. Polecam.

Kasia

Pani Kamila jest wspaniałą terapeutką. Jest bardzo empatyczną osobą, od której bije ogrom ciepła i wsparcia. Doskonale rozumie problem (w moim przypadku DDA i DDD) i przekazuje duże wsparcie w terapii. Uważnie słucha i dzięki temu wspólnie wyciągamy trafne wnioski. Panią Kamilę darzę ogromnym zaufaniem i tego właśnie poszukiwałam wśród terapeutów, aby nie czuć wstydu, krępacji czy poczucia, że ktoś oceni mnie lub moje przeżycia/decyzje/wybory. Jestem bardzo szczęśliwa, że przechodzę przez to wszystko właśnie z Panią Kamilą.
W mojej ocenie posiada ona duże doświadczenie oraz wiedzę z zakresu swojej profesji.
Polecam spotkania z Panią Kamilą z całego serca dla osób, które potrzebują zrozumienia, empatii i realnej pomocy, którą otrzymuję przy każdym naszym spotkaniu.
Agata

Po wielu miesiącach walki na drodze wyzdrowienia z poważnych zaburzeń odżywiania, odbijania się od lekarza do lekarza, od dietetyka do psychologa, do psychiatry, do szpitala.. znalazłam Kamilę.
Każda osoba jest inna. Choroba może być nazywana tak samo, a jednak każdy przypadek ma inne podłoże, inne źródło.
Dlatego do takich zaburzeń potrzebny jest specjalista który z empatią, współczuciem, zrozumieniem ale i pełnym profesjonalizmem, podejdzie do pacjenta jako indywidualny problem. Nie jako schemat powtarzany. Będzie szukał, analizował, kopał do samego sedna problemu. Później naprowadzi na dobre tory, podpowie, pokaże inną drogę. I tak właśnie jest z Kamilą. Cudowny terapeuta i piękny człowiek. Dzięki jej pomocy mogę znowu żyć. Polecam z ręką na sercu!

Julia

Bardzo dobra i wyrozumiała osoba. Słucha, dzieli się swoimi doświadczeniami. Stawia trafne pytania, które dają dużo do myślenia. Jestem mamą chorej córki na zaburzenia odżywiania i w pewien sposób również choruje z córką. Dostałam wsparcie i energię do działania. Nie jest łatwo, ale nie poddaję się. Ogromnie dziękuję.

Gosia

Chociaż byłam jak narazie tylko na jednej wizycie u Pani Demczuk, myślę, że mogę polecić. Dostałam potrzebne zrozumienie, wsparcie i wskazówki w kryzysowej sytuacji.

Aneta

Pani Kamila jest niezwykle empatycznym człowiekiem i potrafi pomoc w trudnych momentach. Serdecznie polecamy.

Maria

Przecudowna Kobieta, Człowiek, Specjalista. Pani Kamila pełna jest życzliwości i zrozumienia, pozwala spojrzeć na trudności z wielu perspektyw sprawiając, że zycie z nimi nie jest okalane wyłącznie czarnymi myślami.
Pani Kamila to autorytet i terapeutka, z którą rozmowa przebiega w atmosferze dobrej energii i zrozumienia, dzięki czemu zmniejszony dystans między Specjalistą a pacjentem pomaga w leczeniu.
Dziękuję za tak kompleksowe i czułe podejście do tematu. Dobrze, że Pani jest!
Anna

Fantastyczna osoba. Mila i profesjonalna, punktualna. Bardzo dobry kontakt. Czulam sie wysluchana i zrozumiana. 

Agnieszka

Anioł, który podnosi z ziemi czy nawet z piekła zaburzeń odżywiania!
Wyrozumiałość, cierpliwość, poświęcenie – te 3 cechy chyba najlepiej opisują Kamilę.
Każde spotkanie daje kopa do działania i podnosi na duchu!
Polecam także tym, którzy stracili już wiarę w odzyskanie życia.

Zofia

Polecam z całego serca! Kamila jest osobą bardzo miłą, profesjonalną. Z zaangażowaniem wsłuchuje się w pacjenta by później móc pomóc.
Tak ciepłej i życzliwej osoby jeszcze nigdy nie spotkałam.

Magda

Specjalistka z ogromną wrażliwością na potrzeby klienta. Pełna empatii, zrozumienia i delikatności. W mojej ocenie przy leczeniu zaburzeń odżywiania są to kluczowe kwestie. Ponadto Pani Kamila posiada ogromną wiedzę płynącą z wielu źródeł, co odczuwalne jest dla mnie na każdej wizycie. Czuję, że odnalazłam nadzieję, której bardzo długo szukałam.
Dziękuję i polecam z całego serca.

Ola